Top

Çanakkale

Tekirdağ’da bulunan firmamız Çanakkale için de hizmet sağlamaktadır. Vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde Trakya Bölgesinde başarı yakalamış firmamız Çanakkale’de de aynı başarıya imza atmaktadır. Güvenilir, dürüst, kaliteyi benimsemiş, hızlı çözümler üreten, yenilikçi ve sürekli gelişen firmamız bu özellikleri ile müşteri memnuniyetini her daim sağlamaktadır. Müşteri talep ve ihtiyaçlarına yönelik sunduğumuz hizmetler hem hızlı, hem kaliteli, hem de ekonomiktir. Geniş ürün yelpazemiz ile her daim hizmetinizdeyiz.

Haydar Çetinkaya Tel Çit ve Vinç  Ltd. Şti. olarak temin ettiğimiz ürünler kaliteli ve ihtiyacınıza yöneliktir. Tel Çitler, Panolar, Kapılar gibi birçok ürünümüz sizler için özenle üretilmiş ve satışa sunulmuştur. Bu ürünleri firmamızdan temin alırken montajlama işlemini de gerçekleştirmekteyiz. Firmamız kaliteden ödün vermeden ve müşteri memnuniyetini esas alarak faaliyet göstermekteyiz.

Çanakkale'de hizmet verdiğimiz bazı mahalle ve köyler;
Barbaros Mahallesi, Boğazkent Mahallesi, Cevat Paşa Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Esenler Mahallesi, Fevzipaşa Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Akçalı Köyü, Akçapınar Köyü, Akçeşme Köyü, Alanköy Köyü, Aşağıokçular Köyü, Belen Köyü, Bodurlar Köyü, Civler Köyü, Çamyayla Köyü, Çınarlı Köyü, Çıplak Köyü, Çiftlikdere Köyü, Dedeler Köyü, Denizgöründü Köyü, Dümrek Köyü, Elmacık Köyü

Çanakkale