Top

Çerkezköy

Firmamız 25 yıllık tecrübesi ve alanında uzman ekibi ile Çerkezköy’de hizmet sağlamaktadır. Bahçe, tarla, ev, kapılar gibi birçok yerde kullanmak isteyeceğiniz Tel Çit, inşaat veya tadilatlar için vinç hizmetini en kısa sürede ve en az maliyette gerçekleştirmekteyiz.


Dikenli, Dikensiz, Galvanizli, PVC Kaplı gibi farklı birçok tel çit ürünlerimiz bulunmaktadır. Firmamız son derece kaliteli ürettiği bu ürünlerin teslimatını ve montajını da kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Hızlı ve kaliteli hizmet almak Haydar Çetinkaya Tel Çit ve Vinç  LTD. ŞTİ. İle oldukça kolaydır. Ekibimizle irtibat halinde olup ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşteri bütçesini düşünen ve müşterilerine kaliteli hizmeti uygun fiyata sunan bir firma olarak başarı merdivenlerini tırmanmış bulunuyoruz.

Çerkezköy'de hizmet verdiğimiz mahalleler;
Bağlık Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Paşa Mahallesi, Gazi Mustafa Kemalpaşa Mahallesi, Gazi Osman Paşa Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kızılpınar Mahallesi, Veliköy Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi

Çerkezköy