Top

Çorlu

Firmamız Çerkezköy’de bulunmaktadır fakat Çorlu için de hizmet sunmaktadır. Haydar Çetinkaya Tel Çit Hafriyat Ltd. Şti. olarak Çorlu’da Tel Çit ve Hafriyat hizmetini en kaliteli ve hızlı şekilde sağlamaktayız. Kaliteyi esas alan ve müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinen firmamız bu hususta başarı sağlamıştır. İş Sağlığı ve Güvenliği için gerekli önlemleri alıp bu doğrultuda bulunan kanunlara uymaktayız. Toplumun ve çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak bizler için oldukça önemlidir.

Sağladığımız hizmet ve sunduğumuz ürünler ile Çorlu’da başarı sağlamaktayız. Ekonomik ve kaliteli ürünlerimiz her daim müşteri ihtiyaçlarına çözüm olmaktadır. Yenilikçi ve çözüm üreten bir firma olarak sağladığımız hizmet oldukça kalitelidir. Siz de ürünlerimiz ve hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Çorlu' da hizmet verdiğimiz mahalleler;
Alipaşa Mahallesi, Cemaliye Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çobançeşme Mahallesi, Muhittin Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Hatip Mahallesi Havuzlar Mahallesi, Hıdırağa Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Kazımiye Mahallesi, Kemalettin Mahallesi, Maksutlu Mahallesi, Nusratiye Mahallesi, Önerler Mahallesi, Reşadiye Mahallesi, Rumeli Mahallesi, Sarılar Mahallesi, Seymen Mahallesi, Silahtarağa Mahallesi, Şahpaz Mahallesi, Şeyhsinan Mahallesi, Türkgücü Mahallesi, Yenice Mahallesi, Zafer Mahallesi
Çorlu