Top

Edirne

Haydar Çetinkaya Tel Çit ve Vinç  Ltd. Şti. olarak 25 yıllık tecrübemiz ve alanında uzman kadromuz ile Trakya Bölgesi’nin göz bebeği olan Edirne’de hizmet sağlamaktayız. Tel Çit ve Vinç  alanlarında hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetlerde İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunları doğrultusunda önlemler almak firmamızın esaslarındandır. Kaliteden asla taviz vermeden müşteri memnuniyetini sağlamak bizim için olmazsa olmazdır. Edirne’de sağladığımız hizmetler ve sunduğumuz ürünler ile sektörde farkımızı ortaya koymuş olduk.

Kaliteyi uygun fiyata temin eden firmamız ürünlerini bu doğrultuda müşterileri ile buluşturmaktadır. Müşteri kar payı bizler için de oldukça önemlidir bu nedenle maliyeti az ve son kalite olan ürünlerimizi sunmaktayız. Panel Çit, PVC Kaplı Çit, Dikenli Tel, Panolar, Kapılar, Çim Çit, Galvanizli Tel gibi pek çok ürünü sizler için temin ediyoruz ve montajını da yapıyoruz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Edirne'de hizmet verdiğimiz bazı mahalle ve köyler;
1. Murat Mahallesi, Abdurrahman Mahallesi, Babademirtaş Mahallesi, Barutluk Mahallesi, Çavuşbey Mahallesi, Dilaverbey Mahallesi, Fatih Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Karaağaç Mahallesi, Koca Sinan Mahallesi, Medrese Ali Bey Mahallesi, Menzilahır Mahallesi, Meydan Mahallesi, Mithat Paşa Mahallesi, Nişancıpaşa Mahallesi, Ahı Köyü, Avarız Köyü, Bosna Köyü, Budakdoğanca Köyü, Büyükdöllük Köyü, Büyükismailçe Köyü, Değirmenyeni Köyü, Demirhanlı Köyü

Edirne