Top

Keşan/ Edirne

Haydar Çetinkaya Tel Çit ve Vinç  Ltd. Şti. olarak kalitenin tesadüf olmadığını müşterilerimize göstermekteyiz. Müşteri istek ve ihtiyaçlarını sağlamayı amaç edindik. Keşan’da vermiş olduğumuz üst düzey hizmetler ile müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmış bulunuyoruz. Tel Çit ve Vinç  hizmetini en hızlı ve kaliteli şekilde gerçekleştirmekteyiz. Az maliyetli ve kaliteli hizmetin adresi olan firmamız Trakya da adını duyurmuştur.

Tel Çit ile alakalı temin ettiğimiz ürünler de son derece kaliteli ve ihtiyaçlarınıza yöneliktir. İstediğiniz ürüne en kısa sürede ulaşmanızı sağlamaktayız. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Keşan'da hizmet verdiğimiz bazı mahalle ve köyler;
Aşağı Zaferiye Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Aydoğan Mahallesi, Beykent Mahallesi, Büyük Cami Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, İnönü Mahallesi, İspat Cami Mahallesi, İstasyon Mahallesi, İstiklal Mahallesi, İzzetiye Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Paşayiğit Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yenimescit Mahallesi, Yukarı Zaferiye Mahallesi, Akçeşme Köyü, Akhoca Köyü, Altıntaş Köyü, Bahçeköy Köyü, Barağı Köyü, Beyköy Köyü, Boztepe Köyü, Büyükdoğanca Köyü

Keşan/ Edirne