Top

Kırklareli

Firmamız Haydar Çetinkaya Tel Çit ve Vinç  Ltd. Şti. Trakya Bölgesinde adını duyurmuş ve Kırklareli ilinde de hizmet vermektedir. Yılların tecrübesi ve birikimi ile müşteri ihtiyaçlarına ve sorunlarına çözümler yaratmakta ve bu doğrultuda hizmet sağlamaktayız. Faaliyet gösterdiğimiz alanların başında Tel Çit ve Vinç hizmeti gelmektedir. Bahçeleriniz için tel çit hizmeti sunuyoruz.

Sunduğumuz hizmet ve ürünlerimiz de kaliteyi esas edindik. Kaliteden ödün vermeden ve uygun fiyata hizmet sağlıyoruz. İstediğiniz ürünü hızlı bir şekilde sizlere temin ediyoruz. Bu hususlar doğrultusunda Trakya’da farkımızı ortaya koyuyoruz.

Kırklareli'de hizmet verdiğimiz bazı mahalle ve köyler;
Akalar Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Bademlik Mahallesi, Celaliye Mahallesi, Cevat Paşa Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Demirtaş Mahallesi, Doğu Mahallesi, Gündoğdu Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Karacaibrahim Mahallesi, Karahıdır Mahallesi, Karakaş Mahallesi, Kazımpaşa Mahallesi, Kemal Paşa Mahallesi, Ahmetçe Köyü, Arizbaba Köyü, Armağan Köyü, Asılbeyli Köyü, Bayramdere Köyü, Beypınar Köyü, Çağalayık Köyü, Çayırlı Köyü

Kırklareli