Top

Hakkımızda

Haydar Çetinkaya Tel Çit ve Vinç LTD. ŞTİ. olarak, 25 yıllık tecrübemiz, alanında uzman personellerimiz, kalite ve dayanıklılık esasına dayanan politikamız ve geniş ürün yelpazemiz ile siz değerli müşterilerimize başta Çerkezköy, Çorlu ve Trakya Bölgesi olmak üzere hizmet vermeye devam ediyoruz. İhtiyacınız olan pek çok ürün ve hizmeti firmamız bünyesinde temin edebilirsiniz. Uygulama ve hizmetlerimizde memnuniyet garantisini gönül rahatlığıyla size sunmaktayız. Müşterilerimizin beklentilerini uygun çözümlerle karşılamak ve müşteri memnuniyeti bizim en önemli değerlerimizdir. Yenilikçi ve hızlı çözümler üreten firmamız kaliteden ödün vermeden müşteri isteklerini karşılamaktadır. Kar - maliyet oranını dikkate alarak en uygun maliyetle müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktayız.

Hakkımızda

Misyonumuz

Sağladığımız hizmet ve sunduğumuz ürünler ile müşteri memnuniyetini sağlamayı, müşteri istek ve ihtiyaçlarını karşılamayı, çalışanlarımızı bilinçlendirmeyi, kaliteyi ve hızlı hizmeti bir arada sunmayı misyon edindik. Yenilikçi ve sürekli gelişen bir firma olarak faaliyet göstermek de esaslarımızdandır.

Vizyonumuz

Haydar Çetinkaya Tel Çit ve Vinç LTD. ŞTİ. olarak, başta Çerkezköy. Çorlu, Trakya Bölgesi olmak üzere ülke genelinde büyümeyi ve başarı sağlamayı vizyon edindik. Müşteri memnuniyetini esas alarak sunduğumuz hizmeti, kalite prensiplerimize uygun ve en az maliyetle gerçekleştirerek en fazla tercih edilen firma olmayı hedef edindik.

Kalite Politikamız

  • Çalışanlarımıza ve müşterilerimize gerekli bilgilendirmeler yapmak,
  • Sürekli gelişen ve büyüyen bir firma olarak faaliyet göstermek,
  • Yenilikçi, çözüm odaklı ve hızlı hizmet sağlamak,
  • Müşteri karını düşünmek ve buna uygun planlamalar sunmak,
  • Müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarken kaliteden ödün vermemek,
  • Güveni esas alarak müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmet sunmak firmamızın kalite politikasıdır.
Kalite Politikamız