Top

Lüleburgaz

Firmamız yılların tecrübesi ve birikimi ile Lüleburgaz da Hafriyat ve Tel Çit hizmetlerini sağlamaktadır. Kaliteli, güvenilir ve hızlı çözümler üreten firmamız müşteri beklentilerini karşılayarak memnuniyeti sağlamaktadır. Lüleburgaz’da verdiğimiz hizmetler doğrultusunda farkımızı ortaya koyduk ve sektörde başarı sağladık. Sadece sunduğumuz hizmetlerle değil kaliteli ürünlerimiz ile hizmet sunmaktayız.

Firmamızın sunduğu ürünler uygun fiyatlı ve son derece kalitelidir. Ürünlerimizin montajını da gerçekleştirmekteyiz. Müşteri ihtiyaçlarına yönelik sunduğumuz çözümler ile Trakya da fark yaratmayı başardık. Güvenli, kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Lüleburgaz'da hizmet verdiğimiz bazı mahalleler;
8 Kasım Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Barış Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Dere Mahallesi, Durak Mahallesi, Fatih Mahallesi, Gençlik Mahallesi, Gündoğu Mahallesi, Güneş Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İnonü Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kırcaali Mahallesi, Kocasinan Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Küçükkarıştıran Mahallesi, Özerler Mahallesi, Sarımsaklı Mahallesi, Sevgi Mahallesi

Lüleburgaz