Top

Malkara/ Tekirdağ

Haydar Çetinkaya Tel Çit ve Vinç  LTD. ŞTİ. olarak Malkara da hizmet vermekteyiz. Alanında uzman ve tecrübeli kadromuz verdiği hizmetlerde kaliteye önem vermektedir. Firmamız İş Sağlığı ve Güvenliği için gereken tedbirleri alarak kanunlara uygun olacak şekilde faaliyet göstermektedir. Sağlamış olduğumuz Tel Çit ve Vinç  hizmetleri için Malkara’ya hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet sunmaktayız.

Firmamızın sunduğu ürünler uygun fiyatlı ve son derece kalitelidir. Ürünlerimizin montajını da gerçekleştirmekteyiz. Müşteri ihtiyaçlarına yönelik sunduğumuz çözümler ile Trakya da fark yaratmayı başardık. Güvenli, kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Malkara'da hizmet verdiğimiz bazı mahalleler;
Ahievren Mahallesi, Ahmetpaşa Mahallesi, Aksakal Mahallesi, Alaybey Mahallesi, Allıışık Mahallesi, Bağpınarı Mahallesi, Balabancık Mahallesi, Ballı Mahallesi, Batkın Mahallesi, Bayramtepe Mahallesi, Çavuşköy Mahallesi, Çınaraltı Mahallesi, Çınarlıdere Mahallesi, Çimendere Mahallesi, Danişment Mahallesi, Davuteli Mahallesi, Deliller Mahallesi, Demircili Mahallesi, Dereköy Mahallesi, Deveci Mahallesi, Karamurat Mahallesi, Kavakçeşme Mahallesi, Şahin Mahallesi, Yaylagöne Mahallesi, Yaylaköy Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yenice Mahallesi

Malkara/ Tekirdağ