Top

Şarköy/ Tekirdağ

Haydar Çetinkaya Tel Çit ve Vinç  Ltd. Şti. olarak 25 yıllık tecrübemiz ile Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde hizmet sunmaktayız. Kaliteli, güvenilir, hızlı, çözüm üreten ve uygun fiyatlı hizmet sunan firmamız Şarköy’de farkını ortaya koymuştur. Maliyeti az ve son derece kaliteli olan ürünlerimizin teminini ve montajını da sağlamaktayız. Ürünlerimiz ve vermiş olduğumuz hizmetlerde kaliteden taviz vermeden müşteri isteklerine çözüm üretmekteyiz.

Firmamız sağladığı kaliteli hizmetin yanı sıra İş Sağlığı ve Güvenliği hususlarında da almış olduğu önlemler ile hem çalışanlarının hem de toplumun güvenliğini dikkate almaktadır. Siz de ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Şarköy'de hizmet verdiğimiz bazı mahalleler;
Aşağıkalamış Mahallesi, Beyoğlu Mahallesi, Bulgur Mahallesi, Camikebir Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çengelli Mahallesi, Çınarlı Mahallesi, Eriklice Mahallesi, Gaziköy Mahallesi, Gölcük Mahallesi, Güzelköy Mahallesi, Hoşköy Mahallesi, İğdebağları Mahallesi, İshaklı Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kızılcaterzi Mahallesi, Kirazlı Mahallesi, Uçmakdere Mahallesi, Ulaman Mahallesi, Yayaağaç Mahallesi, Yayaköy Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yörgüç Mahallesi

Şarköy/ Tekirdağ