Top

Tekirdağ

Tekirdağ Çerkezköy’de bulunan firmamız Tekirdağ bölgesinde hizmet sunmaktadır. Tekirdağ’da bulunan tüm ilçelere ve mahallelere hızlı, güvenilir, uygun fiyatlı, kaliteli Tel Çit ve Vinç  hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetleri İş Sağlığı ve Güvenliği kanunları doğrultusunda toplumun ve çalışanlarımızın güvenliğini esas alarak gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız aynı zamanda Tel Çit ürünleri ile de müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Az maliyetli ve kaliteli ürünlerimizi her daim Tekirdağ’da sunmaktayız. Müşteri ihtiyaçlarına çözüm üreten ve hızlı hizmet sağlayan firmamız Tekirdağ’da fark yaratmıştır. Kaliteden ödün vermeden müşteri isteklerini karşılamayı ve bu doğrultuda hizmet sunmayı esas edindik. Siz de kaliteli ve uygun maliyetli hizmet ve ürünlerimizden faydalanmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Tekirdağ'da hizmet verdiğimiz bazı mahalleler;
Altınova Mahallesi, Aydoğdu Mahallesi, Çınarlı Mahallesi, Değirmenaltı Mahallesi, Ertuğrul Mahallesi, Eskicami Mahallesi, Güdoğdu Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Zafer Mahallesi, Yavuz Mahallesi, Karadeniz Mahallesi, Turgut Mahallesi

Tekirdağ